Czy każda kobieta dobrze wygląda jako blondynka?

jak dbać o cerę trądzikową olejowanie włosów na mokro

O tym, że mężczyźni wolą blondynki wiemy wszystkie. Dlatego każda z nas ma czasem takie marzenie, żeby swoje szaro mysie, rude lub ciemne włosy rozjaśnić i choć przez kilka dni pobyć po prostu jasnowłosą dziewczyną.

Wiele koleżanek, które zdecydowały się na taki krok mówi nam, że od razu czują się bardziej kobiece, że większa ilość mężczyzn zwraca na nie uwagę, że nigdy jeszcze nie miały takiego powodzenia. Chcemy więc od razu gnać do fryzjera, albo – co gorsza – kupujemy farbę i same rozjaśniamy włosy w domu.

To nie jest zbyt dobry pomysł więc zanim się na to zdecydujemy pomyślmy. Blond włosy, zwłaszcza takie, które powstały na bazie znaczenie ciemniejszych to przede wszystkim nieustana walka zodrostami. Więcej o leczenie blizn

www.polkowskijan.pl

Pojawiają się już praktycznie po tygodniu, a po dwóch są już naprawdę bardzo widoczne. Oznacza to, że musimy więc stale farbować, a to niszczy włosy.

Co z tego, że mamy blond włosy, kiedy są one zniszczone i nieładne. Ostatecznie okaże się, że lepiej było pozostać przy swoim kolorze.