Czy warto się poświęcać i zostać modelką?

https://drogeria.sklep.pl/pol_m_Makijaz_Bazy-i-odzywki-do-rzes-i-brwi_Delia-2072.html https://www.e-bielizna.pl/dorina/

Niejedna z nas marzy o karierze modelki. Jak stać się nr 1 w świecie modelingu i podbić największe światowe wybiegi? Czy warto jeść jak ptaszyna, godzinami ćwiczyć, pozować, przeglądać serwisy modowe i próbować swoich sił na castingach, próbnych sesjach zdjęciowych? Oczywiście, że tak! Praca modelki to przecież wyzwania, podróże, zwiedzanie świata, spanie w najlepszych hotelach i najwygodniejszych apartamentach. To także znajomości ze znanymi ludźmi ze świata mody, wielkimi projektantami, artystami i wizjonerami.

Taka praca to owszem lata wyrzeczeń, ale także lata ekscytujących przeżyć i wyzwań. Z pewnością bycie modelką nauczy nas wiele. Nie tylko chodzić na wybiegach i rozpoznawać dobrej jakości ubrania.

www.dat.net.pl

Nauczy to nas także komunikowania się z ludźmi, rozmów z artystami, a także pomoże poznać bliżej świat mody i fotografii. Często modelki, kiedy już kończą karierę nadal związane są ze światem mody, sztuki, fotografii czy filmu. Kariera modelki to często przepustka do jeszcze większej kariery.