Dla kogo mini spódniczka?

https://wakeupskin.pl/pl_PL/products-list/wszystkie-kategorie/pielegnacja/kremy olejowanie włosów rozjaśnianych

Spódniczka mini to bardzo wygodna część garderoby, w której w zależności od dodatków można wyglądać zarówno elegancko, jak i sportowo. Czy każda z kobiet może pozwolić sobie jednak na jej noszenie? Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni fason.

Dziś mini może być zarówno dopasowaną tubą, jak i bombką, rozkloszowaną spódniczką z falbankami czy ciętą z koła spódnicą baletnicy. Jeśli więc mamy szerokie biodra lub bardziej masywne uda, najlepiej będzie, jeśli wybierzemy mini w uszytą w kształcie litery A, która doskonale zatuszuje mankamenty naszej figury.

Najmniej problemów z doborem odpowiedniego fasonu będą miały panie szczupłe i wysokie – na nich każda mini będzie wyglądać dobrze. Wielu ekspertów z dziedziny mody uważa jednak, że spódniczek do połowy uda powinny unikać panie po 40.

www.suplementydiety.net

Mini to bowiem z założenia część ubioru przeznaczona dla nastolatek i młodych kobiet. Dziś jednak podejście do mody staje się coraz bardziej elastyczne – to co jeszcze parę lat temu było niedopuszczalne, teraz jest jak najbardziej akceptowane.