Ekspansja kremu BB, z Azji na całym świat

Zobacz jakie buty wybrać do sukienki na komunię https://patatajek.pl/kategorie/24-sztylpy-czapsy

W ostatnich latach kremy BB zdobywają szturmem drogerie i sklepy z kosmetykami w całej Europie. Mało kto wie jednak, że kremy BB przybyły do nas z Azji, gdzie już dawno są prawdziwym hitem i podbiły serca azjatyckich kobiet.

Jeśli jednak ktoś jest jeszcze niedoinformowany w nowinkach warto poczytać, czym tak naprawdę jest krem BB. Krem BB to kosmetyk wielozadaniowy, świetnie pielęgnujący skórę, a jednocześnie nadający jej gładki wygląd.

To połączenie bazy pod podkład, podkładu i kremu, o różnych właściwościach, w zależności od wybranego modelu. Można więc wybrać kremy BB rozjaśniające, wygładzające zmarszczki, a także kremy o właściwościach leczniczych.

Wśród wielu modeli można wybrać idealne do rodzaju cery, a także do koloru karnacji, na szczęście oferta jest coraz bogatsza. A dodatkowo teraz z Azji zaczęły przychodzić do Europy kolejne wersje, mocniej chroniące i maskujące, kremy CC, a nawet DD.

Prym w produkcji tych kremów wiodą firmy z Azji, najczęściej z Korei, Japonii i Tajwanu. Odkryli żyłę złota i teraz chcą się nią podzielić z resztą świata.