mniej znane Proces

Moda, która przyszła z Zachodu

Salon 2B Beauty zaprasza na zabiegi mikrodermabrazji w Warszawie Planujesz wyjazd w góry ? Nasza kurtka snowboardowa jest bardzo ciepła

SPA pojawiło się w Polsce kilka lat temu i bardzo szybko zyskało spore grono gorących zwolenniczek. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to polski wynalazek i cała moda związana z takimi usługami przyszła do nas z Zachodu. Udało się bowiem wypełnić pewną rynkową lukę powstałą pomiędzy tradycyjnymi salonami kosmetycznymi a hotelami.

http://www.stomatologiasorriso.pl/medycyna_estetyczna.html

Połączenie wypoczynku w pięknym otoczeniu z zabiegami, które mają przyczynić się do poprawy samopoczucia oraz urody okazało się strzałem w dziesiątkę. Panie ochoczo sięgnęły po karty kredytowe, aby za takie usługi zapłacić. Ponieważ poziom życia i wysokość wynagrodzeń nad Wisłą wzrosły, to automatycznie przybyło pań, które są gotowe zainwestować nieco więcej pieniędzy w swój wygląd.

I grupa ta wcale nie jest mała, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę ilość ośrodków SPA, które u nas powstały. Większość z nich prosperuje bardzo dobrze, choć trzeba podkreślić, że korzystają z nich nie tylko Polki. Nasze SPA doceniają klientki z Niemiec czy krajów skandynawskich, ponieważ oferujemy bardzo wysoką jakość w wyraźnie niższej cenie.