Mokra Włoszka – fryzura dość kontrowersyjna

olejowanie włosów na mokro

Cóż jeszcze kilkadziesiąt lat temu bardzo popularną fryzurą była tak zwana Mokra Włoszka. To loki wyglądające jakby były niewysuszone.

szampon na wypadanie włosów

Wiele kobiet decydowało się na nią, bowiem to była fryzura bardzo elegancka i nosiło ją wiele znanych pań – aktorek czy piosenkarek. Czy jednak jest to fryzura, która pasuje każdej kobiecie? Otóż niestety niekoniecznie, dlatego zanim zdecydujemy się na Mokra Włoszkę powinnyśmy sprawę przemyśleć.

Wiele kobiet w takiej fryzurze wygląda niestety jak zmokłe kury. Włosy są oklapnięte, wiszące i sprawiają, że widok jest raczej dość marny.

Niestety niektóre włosy mająco prostu taką strukturę, że po zrobieniu Mokrej Włoszki wyglądają naprawdę bardzo źle. Warto więc skonsultować się z życzliwym nam fryzjerem, który szczerze powie, czy to rozwiązanie dla nas czy raczej powinniśmy go unikać.

Jest przecież na świecie tyle różnych fryzur, które można sobie zafundować, że wcale nie musimy decydować się na to właśnie rozwiązanie. Zrobione trwale loki bowiem nie tak łatwo wcale rozprostować.