Odżywcza i nawilżająca kąpiel mleku, serwatce, czy olejkach eterycznych

Studia dietetyczne, kosmetologiczne i wizażu https://wszuie.pl/ Poznań, Gdynia i Szczecin https://aspazja.pl/zabiegi/wolumetria-twarzy

Po ciężkim dniu, pełnym stresu i wielu obowiązków, każda z pań uwielbia zamknąć się w swojej łazience, napełnić wannę gorącą wodą i dodać do niej ulubiony olejek aromatyczny.

Stosujemy również płyny do kąpieli, tworzące pianę, a także nowoczesne postacie kosmetyków kąpielowych, jak sole oraz kapsułki w różnych kolorach i kształtach, czy też płatki kwiatowe i mydlane, które koją nasze zmysły.

Współczesne metody urozmaicenia kąpieli zdecydowanie odbiegają od dawnych czasów, w których brak pięknych i pachnących dodatków nie oznaczał, że panie wykorzystywały tylko wodę.

Na pierwsze miejsce zdecydowanie wysuwa się produkt, który raczej dzisiaj nie jest już praktykowany, a mianowicie zastosowanie szczególnie oślego mleka, a także serwatki.

Niemniej jednak wykorzystanie olejów, ziołowych naparów i olejków eterycznych znacznie przybliża również współczesne kobiety do tamtych czasów, w których tak bardzo dbano o pielęgnacje ciała.