mniej znane Proces

Ośrodek chirurgii plastycznej w Gdańsku

Chirurgia plastyczna nabrała w ostatnich latach bardzo dużego znaczenia. Ludzie chcą poprawiać swoje mankamenty, a dziś mają do tego bardzo duże możliwości jakie oferuje rynek. W Polsce pojawia się coraz więcej ośrodków w których wybitni specjaliści zajmują się nawet najtrudniejszymi przypadkami. Nie inaczej jest na wybrzeżu. W Gdańsku znajduje się bardzo wiele wybitnych ośrodków, w których pracują doświadczeni doktorzy chirurgii plastycznej. Na potrzeby czytelników, przygotowaliśmy zestawienie miejsc, które są najczęściej wybierane i polecane przez innych pacjentów:

  • ,,Perfect Medica’’ to jedno z miejsc do których chętnie wybierają się wszyscy, którzy chcą coś poprawić w swoim wyglądzie. Ośrodek cieszy się bardzo dobrą opinią, a zabiegi w nim wykonywane są bardzo profesjonalne. Klinika została założona w 1998 roku i stała się jednym z pierwszych miejsc, w których możliwe było korzystanie z konkretnych zabiegów prywatnie. Większość pacjentów placówki znajduje się tam z polecenia innych. Ośrodek charakteryzuje się szczególnym podejściem do pacjenta. Rekonwalescencja po zabiegach zdaje się nie być koniecznością, ale wypoczynkiem, podczas którego pacjenci całkowicie odzyskują siły i cieszą się z dokonanych efektów. Perfect Medica oferuje wachlarz zabiegów, a są to m.in.: operacje plastyczne twarzy, powiek, uszu, nosa, brzucha, piersi i liposukcja.
  • Kolejna polecana klinika nosi nazwę ,,LUX-MED’’.

    Znana w wielu największych miastach w Polsce, także w Gdańsku. Jest prywatną placówką, z której usług korzysta masa pacjentów. Oprócz ogólnego leczenia i tradycyjnych specjalizacji, w ofercie LUX-MED znajduje się także chirurgia plastyczna. Pracują tam wybitni doktorzy, a są to m.in.; Jerzy Jankau, Alicja Renkielska. Placówka oferuje przy tym bardzo dużo, różnorodnych zabiegów, które dotyczą: deformacji, zmarszczek, zmian skórnych, modelowanie piersi,
    znamion, blizn, korekcji nosa, piersi, brzucha, uszu, powiek, a także: ginekomastia, labioplastyka i inne;

  • Następna propozycja to ,,Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas’’. Prywatny ośrodek oferuje szeroką gamę usług specjalistycznych, a w szczególności w zakresie różnych rodzajów chirurgii. Znajduje się tam także oferta interesującej nas chirurgii plastycznej, a konkretniej: lifting twarzy, korekcja powiek, uszu i nosa, plastyka brzucha, powiększanie i korekcja piersi, usuwanie tatuaży. Wszystkimi zabiegami z tego zakresu zajmują się doktorzy: Jacek Wiejek i Dariusz Wyrzykowski. Oboje są doświadczonymi specjalistami chirurgii dziecięcej oraz plastycznej;
  • Polecanym miejscem do wykonywania zabiegów, które wchodzą w skład chirurgii plastycznej jest także ,,H&B MED – Centrum Zdrowia i Piękna’’. Pracują tam tacy specjaliści jak: dr Jerzy Jankau, dr Muraszko-Kuźma oraz dr Karolina Kondej. Sama klinika charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem oraz estetyką. Wykonywane są w niej następujące zabiegi: korekta małżowin usznych, plastyka powiek, usuwanie blizn, znamion i zmian skórnych.

.