Stosuj bazy pod lakier do paznokci

www.azjanews.pl https://prestige-swidnica.pl/toksyna-botulinowa/

Dobra baza pod lakier do paznokci jest podstawą prawidłowo wykonanego manicure i pedicure. Taki kosmetyk ma wiele zalet, których niestety nie wszyscy są świadomi. Bazy po lakier przede wszystkim przedłużają jego trwałość. Nawet średniej jakości lakier może utrzymać się na paznokciach kilka dni dłużej, jeżeli położysz pod niego odpowiednią bazę.

www.led-poland.com

Nie tylko zapewni ona dłuższy czas utrzymywania się lakieru, ale także ułatwi jego aplikację. Baza wyrównuje bowiem powierzchnię płytki paznokcia, dzięki czemu dużo sprawniej będziesz mogła manewrować po niej pędzelkiem. Wypełni on wszystkie ubytki i nierówności, a lakier będzie aplikowany tylko na gładką powierzchnię paznokcia. Wiele z baz pod lakier ma też w swoim składzie witaminy i substancje odżywcze, które regenerują paznokcie i poprawiają ich wygląd.

Mając zatem pomalowane paznokcie jednocześnie je pielęgnujesz i odżywiasz. Bazy pod paznokcie pełnią jeszcze jedną ważną funkcję, a mianowicie chronią płytkę paznokcia przed przebarwieniami. Nakładanie lakieru bezpośrednio na paznokcie może sprawić, że po pewnym czasie staną się one żółte lub pomarańczowe jak u palacza. Baza będzie je przed takimi odbarwieniami chroniła.