Strój wieczorowy dla Pań 60

Długie skarpetki damskie bluzki hiszpanki

Wiele kobiet twierdzi, że po 60. roku życia coraz trudniej jest wybierać stroje. Wiąże się to przeważnie z nieco bardziej krępą sylwetką, zmniejszającym się komfortem noszenia rzeczy bardziej przyległych oraz zmieniającym się poczuciem estetyki.

A co, gdy trzeba udać się na przyjęcie? Kobietom w pewnym wieku wiele co prawda już nie przystoi, ale także wiele można im wybaczyć. Np. brak sukni wieczorowej na eleganckim bankiecie.

odzież damska polskich producentów

W tej sytuacji idealna będzie garsonka w komplecie z luźnymi spodniami. Rynek odzieżowy oferuje nam wiele rozwiązań, które sprawią, że ten z pozoru mało szykowny strój będzie świetnie się prezentował pośród wieczorowych sukienek i eleganckich garniturów. Lekka marynarka np.

z domieszką lnu w jakimś wesołym, acz stonowanym kolorze z piękną broszką na pole świetnie podkreśli osobowość dojrzałej kobiety. Ponadto wszelkiego rodzaju cekiny, sztuczna biżuteria jako element wykańczający mankiety nadać mogą szyku i wytworności. W tym przypadku pokusić się też można o wzorzyste tkaniny i gobelinowe faktury okryć wierzchnich, które dopełnią całości stroju wieczorowego.