Suknia i garnitur – dobrana para

spodenki pole dance sklep z bielizną telimena

Gdy wybierasz się na eleganckie przyjęcie starasz się zrobić jak najlepsze wrażenie. Szczególnie jeśli takie okazje nie zdarzają Ci się zbyt często. Zanim zadbasz o najmniejszy szczegół swojej wieczorowej kreacji pomyśl o dopasowaniu jej do stroju osoby Ci towarzyszącej. Oczywiście nie chodzi tu o szycie sukienki i garnituru z jednego materiału.

Zadbajmy jedynie o delikatne nawiązania. Jeśli suknia jest jednolitego koloru możemy dobrać do niej buty w kolorze bardziej zdecydowanym. Świetnym rozwiązaniem będzie tu granat lub brąz, ponieważ w tych kolorach często występują wieczorowe garnitury męskie. Świetnym połączeniem może też być ta sama kolorystyka koszuli partnera oraz głównego elementu sukni kobiety.

Jeśli jesteśmy bardziej odważni oraz dysponujemy odpowiednią ilością czasu pokusić się możemy o męskie i damskie dodatki z tej samej tkaniny lub o tym samym wzorze, np. pasujące do siebie krawat oraz pasek do sukienki. Podobnych rozwiązań może być rzecz jasna dużo więcej. Ważne, aby nawiązania pozostały subtelne i w dobrym guście.