Suknia i garnitur – dobrana para

spodenki pole dance sklep z bielizną telimena

Gdy wybierasz się na eleganckie przyjęcie starasz się zrobić jak najlepsze wrażenie. Szczególnie jeśli takie okazje nie zdarzają Ci się zbyt często. Zanim zadbasz o najmniejszy szczegół swojej wieczorowej kreacji pomyśl o dopasowaniu jej do stroju osoby Ci towarzyszącej. Oczywiście nie chodzi tu o szycie sukienki i garnituru z jednego materiału.

Zadbajmy jedynie o delikatne nawiązania. Jeśli suknia jest jednolitego koloru możemy dobrać do niej buty w kolorze bardziej zdecydowanym. Świetnym rozwiązaniem będzie tu granat lub brąz, ponieważ w tych kolorach często występują wieczorowe garnitury męskie. Świetnym połączeniem może też być ta sama kolorystyka koszuli partnera oraz głównego elementu sukni kobiety.

https://butiklariss.pl/kategoria-produktu/bielizna/

Jeśli jesteśmy bardziej odważni oraz dysponujemy odpowiednią ilością czasu pokusić się możemy o męskie i damskie dodatki z tej samej tkaniny lub o tym samym wzorze, np. pasujące do siebie krawat oraz pasek do sukienki. Podobnych rozwiązań może być rzecz jasna dużo więcej. Ważne, aby nawiązania pozostały subtelne i w dobrym guście.