Uroda ukryta w kapsułce

kręcone włosy soflow

Do tej pory wydawało nam się, iż pielęgnacja skóry jest możliwa jedynie od zewnątrz, czyli poprzez aplikację odpowiednich kremów, maści, balsamów, czy olejków. Dowiedziono jednak, że uzyskanie pięknej i zdrowej skóry nie zależy tylko od ilości „wklepanych” w skórę preparatów.

www.klubdutkiewicza.pl

Można wymienić cały szereg czynników, które potrafią zniweczyć efekt stosowania nawet bardzo dobrego kremu. Stres, dym tytoniowy, zanieczyszczone powietrze, zła dieta – to tylko niektóre z czynników, które nie sprzyjają dobrej kondycji naszej skóry.

Żyjemy jednak w takim świecie, że nie sposób całkowicie się z nimi nie zetknąć. Właśnie z tego powodu, stworzono możliwość, aby pielęgnować skórę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz.

Coraz popularniejsze stają się preparaty, najczęściej występujące w postaci kapsułek, których zażywanie pozwala dostarczyć organizmowi takich składników jak luteina, biotyna, kolagen, witamina C i E. Regularne spożywanie tych substancji, pozwala dostarczyć skórze cennych składników odżywczych oraz skutecznie chronić ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.