mniej znane Proces

W trosce o białe zęby

Biały wianek oraz biały welonik to dodatki do sukienki komunijnej Jeśli nie wiesz jakie sukienki weselne za kolano wybrać, odwiedź nasz poradnik

Chcesz mieć piękny, biały uśmiech? Okazuje się, że do stworzenia prawdziwie hollywoodzkiego uśmiechu wcale nie trzeba skomplikowanych i drogich zabiegów stomatologicznych. Istnieje wiele domowych receptur na zapewnienie nam perłowego uśmiechu. Są niedrogie i powszechnie dostępne, zatem warto z nich skorzystać. Oczywiście, przede wszystkim, pamiętać należy o szczotkowaniu zębów po każdym posiłku. Początkowo może nam się to wydać niemożliwe, ale szybko przekonamy się, że to nic trudnego, wystarczy nosić z sobą w torebce szczoteczkę do zębów i mieć po prostu dobre chęci. Warto również regularnie sięgać po nici dentystyczne.

Idealne na każdą figurę błyszczące sukienki wieczorowe

Jednym z najlepszych domowych sposobów na wybielanie zębów jest soda oczyszczona. Wystarczy wymieszać odrobinę sody z pastą do zębów i raz dziennie szczotkować taką miksturą nasze zęby. Przy regularnym stosowaniu efekt będzie szybko widoczny. Warto również jeść truskawki. Udowodniono, że nasiona z truskawek działają na nasze uzębienie niczym peeling. Kolejnym krokiem niech będzie ograniczenie picia kawy i czarnej herbaty, które powodują przebarwienia. Na ich miejsce śmiało wprowadźmy wodę z sokiem z cytryny, która nie tylko skutecznie nas orzeźwi, ugasi pragnienie, ale dodatkowo dokładnie oczyści jamę ustną i wybieli zęby.