Wyrazista i pewna siebie zima

https://montibello.pl/linie-produktow/gold-oil-essence/ W tym sezonie modne suknie na wieczór będą w kolorach jaskrawych

Kobiety reprezentujące zimowy typ urody posiadają ciemne, często wręcz kruczoczarne, lub platynowo białe, włosy. Ich cera może również występować w dwóch typach: bardzo jasna, śnieżnobiała lub oliwkowa (typu latynoskiego). Oczy pani zimy, podobnie jak ich oprawa, najczęściej są ciemne, choć mogą być także niebieskie, brązowe lub zielone. Co istotne, białka oczu są śnieżnobiałe, zatem tęczówki bardzo wyraźnie z nimi kontrastują.

www.konsulat-slowenia.pl

W przeciwieństwie do pozostałych typów urody, zimie bardzo twarzowo jest w czerni i bieli. Niemniej efektownie wyglądają w jej przypadku również intensywne fuksje, czerwienie, chabrowy, trawiasta zieleń oraz rozmaite odcienie szarości. Kobiety posiadające ten typ urody mogą sobie również pozwolić na wyrazisty makijaż. Warto pamiętać jednak, aby podkreślać jeden akcent w makijażu, czyli albo decydujemy się na wyraźne oko, albo na krwistoczerwone usta. Cienie do oczu mogą być zarówno perłowe, jak i matowe. W zasadzie spośród wszystkich typów urody, reprezentantkom zimy pasuje najwięcej kombinacji kolorystycznych, w tym również bardzo ekstrawaganckich.